Poznaj nasz bestseller dla wycieczek grupowych: Grill & Safari!

Poznaj nasz bestseller dla wycieczek grupowych: Grill & Safari!

Wycieczka klasowa, wycieczka szkolna, wycieczka przedszkolna – wszystkie z nich chętnie obsługujemy na Strusiej Farmie od lat! A trochę czasu już działamy! Poznaj nasz grupowy bestseller – wycieczkę grupową w scenariuszu Grill & Safari!

Jesteśmy z Wami już ponad 20 lat

Od przeszło 20 lat prowadzimy hodowlę i atrakcję turystyczną, co czyni nas jedynymi z najdłużej funkcjonujących obiektów turystycznych w Pomorskim. Przez wszystkie te lata dopieszczaliśmy nasze scenariusze zwiedzania, by powstał ten, który odwiedzające nas dzieci uwielbiają i rezerwują najczęściej- Grill & Safari!

Grill & Safari: poznaj program wycieczki

Grill & Safari to niezwykła kombinacja doświadczeń, która pozwoli Wam połączyć przyjemność grillowania na świeżym powietrzu z fascynującą wyprawą niczym na safari po Strusiej Farmie w Kniewie.

Podczas tej wycieczki będziecie mieć okazję zasmakować pysznego pikniku przy ognisku, delektując się aromatem świeżo przygotowanych potraw na otwartej przestrzeni farmy. Możecie zrelaksować się wśród przyrody, ciesząc się wspólnymi posiłkami w gronie całej Waszej grupy – nasza piknikowa wiata pomieści nawet całą wycieczkę autokarową!

Po ucztowaniu zapraszamy Was na niezapomnianą wyprawę safari, podczas której będziecie mogli zbliżyć się do egzotycznych zwierząt zamieszkujących naszą farmę…farmerską bryczką ciągniętą przez traktor! Będzie to okazja, by zobaczyć strusie afrykańskie, emu, nandu oraz inne ciekawe stworzenia, podziwiając je z mknącej bryczki i jednocześnie wzywając strusie do biegu!

Karmienie zwierzaków i bezpośredni kontakt z nimi to największa frajda dla dzieci

Czas na ciekawostki

Grill & Safari to nie tylko wyjątkowy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale także doskonała okazja do integracji, relaksu i odkrywania nowych przygód w nietypowym otoczeniu. Całość Farmy zwiedzimy również pieszo z animatorem, dowiadując się ciekawostek z życia strusi:

„Dlaczego struś chowa głowę w piasek?”

„Czemu strusie jedzą kamienie?”

„Dlaczego lama pluje?”

To tylko niektóre z pytań, na jakie znajdziemy odpowiedzi podczas ponad półgodzinnego spaceru wokół obiektu. Możecie być pewni, że nie ominą Was również konkursy i zabawy ruchowe – Strusiopiłki, Poszukiwacze Zaginionych Liter i Tor Przeszkód z Jajem czekają na małych Gości!

Na zakończenie wspólnej przygody każde dziecko otrzyma Dyplom Farmera oraz upominek od naszej załogi.

Czy może być lepszy sposób na spędzenie dnia niż smakowanie pyszności z ogniska w towarzystwie egzotycznych zwierząt? Przekonajcie się sami, dołączając do nas na Grill & Safari na Strusiej Farmie w Kniewie!

Rezerwacji terminów dokonujemy telefonicznie: Zadzwoń do nas +48 695 733 553

Promocja!

Rezerwując wycieczkę z terminem realizacji do 30.04.2024 otrzymujecie 15% rabatu!

Strusia Farma – Kniewo

84-252 Kniewo
Aleja Lipowa 125
woj. pomorskie

tel.: +48 58 676 63 29
kom.: +48 695 733 553

e-mail: strusiafarma@wp.pl