Hakuna Matata – czyli nie martw się i wygraj w konkursie!

Hakuna Matata – czyli nie martw się i wygraj w konkursie!

Hakuna Matata jak pięknie to brzmi! Nie dajemy się zimowo-przedwiosennej aurze, deszczom, śniegom, gołoledzi, wiatrom i wyruszamy do Gdańska na Rodzinny Festiwal Podróżniczy Hakuna Matata.


Już 17. lutego 2024r. weźmiemy udział w spotkaniu z inspirującymi opowieściami podróżujących rodzin, serii warsztatów, prelekcji – do czego również Was serdecznie zachęcamy! Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla małych i dużych, a całe wydarzenie będzie trwało od 10:00 do 18:00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.


Jeśli stęskniliście się za nami tak, jak my za naszymi Kochanymi Gośćmi, to koniecznie odwiedźcie nasze stoisko na Festiwalu. To, czego możecie się spodziewać z naszej strony, to kawałek Strusiej Farmy przeniesiony na moment do Trójmiasta, atrakcje dla dzieci, dorosłych i okazja do spotkania przed sezonem 2024! Liczymy na miłe spotkania, masę uśmiechów i niezapomniane opowieści podróżników!

A jeśli wciąż nie masz biletu na III Festiwal Hakuna Matata, to koniecznie zajrzyj na naszego Facebooka, gdzie do wygrania aż 3 rodzinne wejściówki na to oryginalne wydarzenie!

To co? Widzimy się w Gdańsku!

Strusia Farma – Kniewo

84-252 Kniewo
Aleja Lipowa 125
woj. pomorskie

tel.: +48 58 676 63 29
kom.: +48 695 733 553

e-mail: strusiafarma@wp.pl